NEO BASE

NEO BASE ir  polistirola plātnes ar pielietojumu būvniecībā: ēku norobežojošo konstrukciju siltumizolācijai. ir videi draudzīgs, ekonomisks un efektīvs siltumizolācijas materiāls. Plātnes ir ieteicams iestrādāt vietās ar paaugstinātu miturumu, piemēram, pagrabstāviem, pamatiem, grīgām, balsta konstrukcijām. NEO BASE plātnes var izmantot ilgstoši kā siltumizolācijas materiālu temperatūrā līdz + 80 °C , pateicoties tam, ka tās tiek izgatavotas presformas automātā, termiski izplešot priekšputota putu polistirola granulas.

Plātnēm nav griezuma malu un ir īpaši precīzi izmēri, tādā veidā nodrošina minimālu ūdensuzsūci un maksimālu savienojuma vietu hermētiskumu un garantē, ka caur savienojuma vietu nebūs papildu siltuma zudumu. NEO BASE  izgatavo zem augsta spiediena, iegūstot maksimālu blīvumu plātnēs, kas, savukārt, veido optimālu masas un tilpuma attiecību, nodrošinot zemu materiāla siltumvadītspējas koeficientu un slodzes izturību. Šī ražošanas metode garantē zemu ūdens uzsūci daudzus gadus, tādējādi laika gaitā materiāla siltumtehniskās īpašības saglabāsies.

Uzglabāšanas nosacījumi: 

  • Uzglabāt tikai horizontāli, uz izstrādājuma atbalsta virsmas, sausās telpās, temperatūrā, kas
    nepārsniedz 70 °C.
  • Neuzglabāt tiešu saules staru iedarbībā ilgāk kā 1 nedēļu.
  • Nav pieļaujama produkta saskare ar šķīdinātājiem.
  • Sargāt no bērniem!

 

Ir pieejami divi veidi NEO BASE plāksnes – NEO BASE 100 un NEO BASE 150.  Tās atšķiras ar vairākiem parametriem, kurus varat aplūkot produktu tehniskajās datu lapās, viens no atšķirīgajiem ir spiedes sprieguma rādītājs, kas NEO BASE 100 = 100 kPa un NEOBASE 150 = 150 kPa.